جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ریاض در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:

  با تعهدی که به شورای ائتلاف اصولگرایان دارم از حضور در انتخابات انصراف می‎دهم

   

  سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران گفت: بر حسب بررسی‌های انجام شده در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان و تعهدی که به آن دارم، انصراف خود را از حضور در انتخابات اعلام می‌نمایم.

   

  سیدعلی ریاض، سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران ، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با تأکید بر این مطلب که  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نظامی ولایتمدار است که به حق مردم، ولی نعمتان آن هستند و به همین دلیل، جامعه اسلامی پزشکان از مردم ایران اسلامی جهت حضوری باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت به عمل می آید تا بار دیگر حماسه ای بیافرینند که چشم جهانیان را خیره سازد، گفت: به فاصله کمی از یوم الله ۲۲ بهمن، انتخابات هفتم اسفند در پیش رو است که از این رو، انجمن اسلامی پزشکان اقداماتی را در شهرستان ها و استان ها جهت شناسایی کاندیداهای این انجمن به مردم انجام داده اند.

   

  به گفته ریاض تاکید اصلی انجمن اسلامی پزشکان همواره طی مسیر ولایتمداری است و به همین دلیل جامعه پزشکی همواره حضور فعالی در مجلس داشته و دارند.

   

  سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان  ایران به اتمام تایید صلاحیت نهایی نامزدهای انتخابات از سوی شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: پیام این انجمن، انجام فعالیت های انتخاباتی در مسیر صحیح و منطقی است تا با ایجاد شور و احترام به رقبا، شاهد مجلس اصولگرای دهم در خرداد ۹۵ باشیم.

   

  ریاض در ادامه با تأکید بر این مطلب که از نکات مهمی که شایسته است مورد توجه رسانه ها قرار گیرد، شورای ائتلاف اصولگرایان می باشد که مورد تایید است ادامه داد: بر حسب بررسی های انجام شده در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان و تعهدی که به آن دارم، انصراف خود را از حضور در انتخابات اعلام می نمایم.

   

   رییس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران با بیان این مطلب که همواره میزان رای ملت است، گفت: دعوت از پزشکان واجد شرایط در انتخابات جهت حضور در ائتلاف اصولگرایان دعوت بعمل می آورم و امیدوارم در صحنه تبلیغات، رقابت سالمی را شاهد باشیم.

   

    سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران در خاتمه متذکر شد: قطعا این موضوع در زمان مناسب و به طور رسمی به دستگاه اجرایی مربوطه ابلاغ خواهد شد.


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 21 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : اسلامی ,پزشکان ,انجمن ,انتخابات ,حضور ,ائتلاف ,انجمن اسلامی ,اسلامی پزشکان ,ائتلاف اصولگرایان ,سخنگوی انجمن ,پزشکان ایران ,انجمن اسلامی پزشکان ,
  ریاض در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر