جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ریاض در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

  برگزاری همایش انجمن اسلامی پزشکان همگام با ائتلاف اصول‌گرایان

   

  سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران از برگزاری همایش تشکل متبوعش در راستای همسویی با ائتلاف اصول‌گرایان با حضور علی‌اکبر ولایتی خبر داد.

  سیدعلی ریاض سخنگو و رئیس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: انجمن اسلامی پزشکان ایران در مسیر مجلس دهم و همسو و همگام با ائتلاف اصول‌گرایان قرار است فردا اول بهمن‌ماه همایشی را با حضور شخصیت‌های سیاسی در محل انستیتو پاستور برگزار کند.

  وی ادامه داد: در این همایش که با حضور علی‌اکبر ولایتی برگزار خواهد شد، از نمایندگان مجلس و شخصیت‌های سیاسی برای حضور در این همایش دعوت شده و محور همایش "انتخابات" است. قرار است در پنلی با حضور نمایندگان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شود.

  رئیس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران با اشاره به حرکت این انجمن در راستای وحدت اصول‌گرایان، افزود: بنده بارها اعلام کرده‌ام که انجمن در مسیر ائتلاف اصول‌گرایان قرار دارد و همسو با این مسیر است.

  ریاض یادآور شد: اگر کسی از ائتلاف اصول‌گرایان خارج شود یا خدشه‌ای به آن وارد کند، خودش خسران می‌بیند و نشان می‌دهد که اهل ائتلاف نیست؛ البته تاکنون چنین چیزی مشاهده نشده و انجمن اسلامی پزشکان به سهم خود در مسیر و همراه ائتلاف اصول‌گرایان حرکت خواهد کرد.

  وی با اشاره به سوابق انجمن اسلامی پزشکان اظهار داشت: سابقه انجمن اسلامی پزشکان به قبل از انقلاب اسلامی باز می‌گردد و مؤسسان این انجمن شخصیت‌هایی همچون علی‌اکبر ولایتی و عباس شیبانی بوده‌اند و این انجمن همچنان با اقتدار به فعالیت خود در مسیر نظام جمهوری اسلامی با دید سیاسی و صنفی ادامه ‌می‌دهد.

  رئیس کمیته سیاسی انجمن اسلامی پزشکان ایران ادامه داد: انجمن اسلامی پزشکان همیشه در عرصه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور داشته و در موضوعات مختلف سیاسی و صنفی اظهارنظرهای مختلف کرده و به عنوان تشکلی قدیمی و دیرینه در جامعه پزشکی همچنان اقدامات خود را انجام داده است.

  ریاض با اشاره به موضوع انتخابات گفت: انجمن پزشکان در دوره‌های مختلف خصوصاً انتخابات در صحنه حاضر بوده و شورای مرکزی به صورت مستمر جلساتی را در راستای انتخابات برگزار می‌کند.

  وی از تشکیل ستاد انتخاباتی انجمن اسلامی پزشکان خبر داد و یادآور شد: ستاد انتخابات انجمن اسلامی پزشکان به ریاست بنده تشکیل شده و مشغول به کار است.

  عضو انجمن اسلامی پزشکان ایران خاطرنشان کرد: شخصیت‌های برجسته این انجمن همچون علی‌اکبر ولایتی و عباس شیبانی و دیگر شخصیت‌ها همیشه در خلق صحنه‌های خدمت و ایثارگری در دفاع مقدس و جهاد علمی و پزشکی در منطقه و دنیا زبان‌زد بوده‌اند.

  ریاض در پایان خاطرنشان کرد: حضور 35 نفری پزشکان در مجلس نهم و حضور پزشکانی همچون حسینعلی شهریاری، عبدالرضا عزیزی و علاءالدین بروجردی به عنوان رؤسای کمیسیون‌های مجلس نهم و شاهین محمد صادقی و ضرغام صادقی به عنوان اعضای هیئت‌رئیسه مجلس حکایت از اوج حضور جامعه پزشکی در مجلس نهم دارد.


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 30 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : انجمن ,اسلامی ,پزشکان ,حضور ,ائتلاف ,سیاسی ,اسلامی پزشکان ,انجمن اسلامی ,پزشکان ایران ,ائتلاف اصول‌گرایان ,علی‌اکبر ولایتی ,انجمن اسلامی پزشک ,
  ریاض در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر